fotografia ślubna w Szczecinie, polecicie ?

fotografia ślubna w Szczecinie, polecicie ?

Chcę wykonać sesję ślubną w Szczecinie, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Pomysłów na sesje nie mamy, wobec tego byłoby dobrze gdyby fotograf miał spore doświadczenie i był w stanie nam takie miejsce zaproponować.

klimnny6

Posty: 2

 
My wybraliśmy droższego fotografa, lecz naprawdę było pożądane byłoby. Porównywaliśmy wiele przeróżnych propozycji, wobec tego dostaliśmy cenną wiedzę. Należałoby na to poświecić troszkę czasu, albowiem wtedy prosto się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest prosto, lecz po dziesiątej ofercie będzie o wiele, wiele lepiej.

pawel253

Posty: 8

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

Jasio234

Posty: 3

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super ładne fotografie.

piekniśś

Posty: 2

 
Trzeba porównać sobie różne opcje, aby wybrać tę, która będzie dla nas najniezwyklej słynna. Mamy różne żądania, wobec tego porównanie ofert jest rzeczywiście bardzo nam potrzebne.

Trener

Posty: 11

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny troszkę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

werwer

Posty: 12