wycena aktuarialna, gdzie warto ?

wycena aktuarialna, gdzie warto ?

Poszukuje profesjonalistów, którzy zajmują się wycenami spółek. Jeśli znacie biuro aktuarialne, jakie się tym zajmuje to dajcie mi do nich namiary. Dziękuje.

Penio

Posty: 1

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na własne wykonywanie wyceny firmy.

duszeniec

Posty: 27

 
Wybór odpowiedniego biura, które zajmuje się wycenami jest bardzo ważne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bo niestety, ale źle się to dla nas może skończyć. Później trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni profesjonalnie to wszystko jest w stanie wykonać.

hamm45

Posty: 13

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Rzeczywiście się na tym niezwykle dobrze znają i są w stanie niezwykle prędko zabrać się za pracę. To specjaliści, którzy nie boją się nawet niezwykle uciążliwych wyzwań.

TomekK 

Posty: 5

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, dlatego nie za bardzo jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

proszek

Posty: 2

 
Dzisiaj, jeśli są trudne zadania do wykonania jak wycena firmy to lepiej zlecać to komuś, kto się na tym zna. Wtedy mamy jedno zadanie do wykonania mniej.

Nikuś23

Posty: 15