prawnik, gdzie warto ?

prawnik, gdzie warto ?

Interesuje mnie separacja formalna i potrzebuję pomocy do kancelarii adwokackiej, która ma w tym niezwykle wielkie doświadczenie. Dajcie mi znać, do kogo się zgłosić?

Cim45

Posty: 1

 
Według mnie szukanie adwokata wcale łatwe nie jest. Mamy wiele kancelarii, ale która z nich jest najlepsza? Wydaje mi się, że rozwiązaniem praktycznym będzie szukać opinii o konkretnych osobach, które w kancelarii pracują.

Gumis

Posty: 14

 
Najlepiej jest podzwonić po różnych kancelariach, bo można się wówczas dowiedzieć, co dana kancelarii oferuje. Wtedy wiemy czy chcemy z nimi współpracować czy nie? Tutaj liczy się również czas, bo nie każdy adwokat ma go dla nas wiele zarezerwowanego i trzeba się z tym liczyć.

345_14

Posty: 14

 
My byliśmy w kancelarii prawnej w sprawie separacji, a potem rozwodu i nam pomogli. Dobry adwokat jest w stanie pokierować swoim klientem. Na pewno kluczem do sukcesu przy rozwodzie będzie napisanie w fachowy sposób pozwu rozwodowego.

Lupusx

Posty: 10

 
Polecam adwokata, który ofertę ma na stronie internetowej https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html. Mnie przy zachowku po zmarłym niezwykle pomógł.

frutes45

Posty: 16