Kto przeprowadza przegrywanie vhs?

Kto przeprowadza przegrywanie vhs?

Witam. zleciłam firmie przegrania mojego filmu z wesela z formatu vhs na dvd i teraz się bardzo boję żeby nie zniszczyli naszego filmu będącą w końcu pamiątką.

Czy ktoś z was talk robił?

Michałek

Posty: 24

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

Waskijestem

Posty: 27

 
Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, gdyż istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

Gucio

Posty: 17

 
Witam. Poszukuję i szukam pomysłu na super prezent dla moich rodziców. Akurat w tą niedzielę obchodzą dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego. Jestem w kropce albowiem chce im sprawić przyjemność a nie chciałabym samych kwiatów im dawać.

Pomocy!

zapala81

Posty: 24

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam iż żądnego problemu nie ma ponieważ teraz technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

darkness6

Posty: 30

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata wcześniej filmom to bardzo dobry pomysł. Nie wiem tylko czy jest możliwość odtworzenia każdego takiego filmu bo przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień dzisiejszy to już przeżytek.

crisdean

Posty: 21

 
Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

irek157

Posty: 26

 
Witam. Odważni panowie świat do was należy a wasze żony będą dumne. Ja tak zrobiłem lata temu i mimo że nagrywałem na kasetę vhs dziś mogę oglądać film na dvd dzięki temu że kliknąłem na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i mam wspaniałą pamiątkę na dzień dzisiejszy.

czasDDD

Posty: 14

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma kłopot ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem iż już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

miner33

Posty: 24

 
Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednakże nie ma kłopoty z pewnymi sprawami, gdyż istnieją firmy pomagające osobom które tego wymagają.

sonio

Posty: 28