archiwizowanie dokumentów, gdzie szukać ?

archiwizowanie dokumentów, gdzie szukać ?

Dzień dobry, chciałbym zrobić archiwizację dokumentów kadrowych, ale nie wiem jak to zrobić. Polecicie mi strony, które to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

Fanatyk

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Kitas

Posty: 13

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Gruby_56

Posty: 5

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

Dworniok00

Posty: 6

 
Powiem wam, że wiem jakie jest uciążliwe archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

kadajo

Posty: 4

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

MisiekKce

Posty: 9

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednakże wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Joe

Posty: 4