kalkulator biegowy, poszukuję

kalkulator biegowy, poszukuję

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy należałoby korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam na nieszczęście nadwagę.

Rico

Posty: 1

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

pawel253

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

szef82

Posty: 4

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Dziadek

Posty: 6

 
Kiedy na dworze jest smog, z reguły unikam wówczas biegania. Jakość powietrza niezmiernie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Meryk87

Posty: 6

 
Warto sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Dlatego na sporo stronach możesz odnaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić porządne tętno.

ania999

Posty: 22

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezwykle dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

suderuss3

Posty: 7

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

@_24lampy

Posty: 4

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Dziadek

Posty: 6

 
Kalkulator biegowy przeważnie sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Aniusiaaa1

Posty: 4